Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

E-kaubanduse Liiduga liitusid Mastercard ja Paysera

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Käesoleval aastal on liitunud ka SEB, Svea Finance, Inbank. Mastercard ja Paysera tõid rahvusvahelisust juurde ning see on teistpidi tunnustus ka E-kaubanduse Liidule, kui sellised tegijad soovivad liituda, märkides ära, et me oleme üks väheseid erialaliite maailmas, kuhu kuulutakse.

Lisaks makselahenduste ja finantssektorile on meil sel aastal tugevdatud ka statistika ja uuringute poolt- liiduga on liitunud Kantar Emor, Aegis Media ja Ekspress Meedia ning lisaks teeme e-kaubanduse mahtude kokkuarvutamisel koostööd Eesti Pangaga.

E-kaubanduse Liiduga on 2019.a. liitunud vähemalt 50 uut liiget ning õigepea on meil täis 300 liiget, mis on 10% kõikidest Eestis toimivatest e-poodidest ning enamus parimatest!Lisaks on meil heameel teada anda, et praeguseks hetkeks on meil juba 111 Turvalise Ostukoha usaldusmärgise kandjat, teeme koostööd TTJA`ga, nii märgiste väljastamisel, kui tingimuste tõhustamisel. Ka tarbijatele läheb meile pidevalt laekuvast tagasisidest Turvalise Ostukoha kandjad korda.

Lisainfo: Tõnu Väät, tonu@e-kaubanduseliit.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega