Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Koolitused

E-kaubanduse Liit hakkas ettevõtlus-<br>konsultante koolitama

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Eesti E-kaubanduse Liit, Majandusministeerium ning Maakondlikud Arenduskeskused on sõlminud strateegilise koostööleppe alustavate ja tegutsevate e-ettevõtjate ning ettevõtluskonsultantide koolitamiseks.

Eesmärk on jõuda ka maakondadesse ning üle Eesti. Pakkuda tuge, materjale ja nõu alustavatele ettevõtjatele ning rohkem teadmisi alustavate ettevõtjate nõustajatele ehk ettevõtluskonsultantidele.

Nii toimuski aprillikuu lõpus Tallinnas ca 35 üleriigilise ettevõtluskonsultandi e-äriga alustamise baaskoolitus. Antud koolitusest loodame lähikuudel saada valmis ka webinari materjalid, mida saame lisaks ka teistele huvilistele ning alustavatele, tegutsevatele e-ettevõtjatele jagada.

Aitäh koolituse läbiviijatele ja kohaletulnud ettevõtluskonsultantidele!

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega