Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

E-poe tegevusala märkimine majandusaasta aruandesse

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Kood 4791 (jaemüük posti või interneti teel)ehk tegevusalamärkimine majandusaasta aruandesse

Eesti E-kaubanduse Liit alustas koostööd Statistikaametiga ja seoses sellega on Statistikaametil e-kaubandusega tegelevatele ettevõtetele ettepanek.

Kui  e-poel on põhitegevusalaks märgitud midagi muud kui 4791 (jaemüük  posti või interneti teel) ning see tegevusala puudub tal ka  lisategevusalade nimekirjast siis palun majandusaasta aruandesse see  kindlasti kirja panna ning ühtlasi ära märkida ka see, kui suure osa  tegevusala 4791 (jaemüük posti või interneti teel) moodustab tema  üldisest majandustegevusest.

Selle info põhjal parandab Äriregister  ettevõtetel tegevusala (nii põhi kui ka lisa) ja see info on ka  Statistikaametile siis kättesaadav statistilise registri täpsustamiseks.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega