Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Ostu- ja müügikuulutused

E-pood Spordimaailm.ee otsib kaasomanikku

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

E-pood Spordimaailm.ee

Danteks OÜ otsib kaasomanikku, kellega koos edasi arendada e-poodi www.spordimaailm.ee ning soovi korral ka füüsilist spordikauplust Tartus või kusagil mujal Eestis. Jääksime ise vähemusosanikuks (alla 49%).

Partnerilt eeldame varasemat kaubandusalast kogemust, logistilise struktuuri (ladu, personal) olemasolu ning rahalist panust.

Uude ühisfirmasse anname üle kogu kaubavaru, kaupluse sisustuse, e-poe tarkvara, domeenid, registreeritud kaubamärgid, kliendibaasi, hankelepingud ja muu vajaliku, et tegevus saaks jätkuda sujuvalt.

Lisainfo tel 5053095, urmas@danteks.net.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega