Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Blogi

E-tegu 2017 tiitli võitis eCoop videoretseptide lahendus!

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Tunnustamaks tublisid ja silmapaistvaid e-kaubanduse tegusid, kuulutas E-kaubanduse Liit neljandat aastat järjest välja konkursi E-tegu 2017.

Aasta kõnekaim e-tegu selgitati välja rahvahääletuse tulemusel liidu 10. juubeli galaõhtusöögil, mis toimus 3. mail 2018 Radisson Blu Hotel Olümpias.

Konkursi lõppvooru pääses 6 finalisti, kel tuli  tiitli võidu nimel teha 5-minutiline esitlus juubeliseminari publikule. Oma tegudest rääkisid 70-liikmelisele asjatundlikule žüriile:

Tunnustamaks tublisid ja silmapaistvaid e-kaubanduse tegusid, kuulutas E-kaubanduse Liit neljandat aastat järjest välja konkursi E-tegu 2017. Aasta kõnekaim e-tegu selgitati välja rahvahääletuse tulemusel liidu 10. juubeli galaõhtusöögil, mis toimus 3. mail 2018 Radisson Blu Hotel Olümpias.

Konkursi lõppvooru pääses 6 finalisti, kel tuli  tiitli võidu nimel teha 5-minutiline esitlus juubeliseminari publikule. Oma tegudest rääkisid 70-liikmelisele asjatundlikule žüriile:

  1. Balti Jaama Turg, kes avas 2017 aasta lõpus Eesti esimese e-turu (vaata: astri.ee/bjt).
  2. Cleveroni innovaatilised pakiautomaadid, mida aasta lõpuks kasutab ligi 40% ameeriklastest (vaata: cleveron.eu).
  3. eCoop videoretseptide lahendus, millega on võimalik saada idee, mida söögiks valmistada, vaadata, kuidas seda valmistada ning tellida kogu vajaminev kaup koju – ja seda kõike paari hiireklikiga (vaata: ecoop.ee/et/retseptid).
  4. Hansaposti kiire käibekasv, mis 2017. aastal oli 43% ja tagas teist aastat järjest turuliidri positsiooni (vaata: hansapost.ee).
  5. Tallinki mobiilne teenus, mis läbi mobiiliäpi koondab kogu reisiks vajaliku info ühte kohta (vaata: tallink.com).
  6. Weekend tarne- ja tagastuslahendus, mis võimaldab 1-2 päevaga toote tasuta kulleriga tagastada või vahetada (vaata: weekendshoes.ee).

E-teo valimisele kohaselt katsetasime esmakordselt e-hääletust (täname initsiatiivi eest Martin Londi Kaubamaja AS-ist) ja publik valis võitjaks...

eCOOP videoretseptide lahenduse!

Shot by Urmas Kamdron. E-tegu 2017 võitjad Martin Miido ja Maarika Haavistu.

"Coopi jaoks on e-poe arendamisel üks prioriteetidest olnud selliste lisalahenduste loomine, mida seni Eestis tehtud pole. Võimalus vaadata videoretsepte ja lisada nende koostisosasid ühe hiireklikiga ostukorvi, ei ole ainult uudne, vaid hoiab ka kliendi jaoks märgatavalt aega kokku. Aasta E-Tegu 2017 tiitel oli meie jaoks seda magusam, kui nägime teisi finaliste, kelle lahendused olid samuti väga tugevad. Meil on väga hea meel, et suur töö on saanud väga väärika tunnustuse osaliseks," rõõmustas Coop Eesti Keskühistu kommunikatsioonijuht Martin Miido.

Shot by Urmas Kamdron. Juubeliseminari õhtujuht Gunnar Obolenski koos värskete E-tegu 2017 võitjatega.

E-kaubanduse Liidu tegevjuht Signe Kõiv lisab, et konkursi lävend oli käesoleval aastal tavapärasest kõrgem, sest kandideerijatelt oodati lisaks kirjalikule kokkuvõttele videotutvustust e-teo kohta. Viie finalisti asemel otsustas žürii võimaluse anda kuuele silmapaistvale ja samas väga erinevale kandidaadile.

"Innustame hästi tehtud tegusid konkursile üles andma ning tulevikus rikastame E-tegu erinevate kategooriatega, sest tunnustust väärivaid e-ettevõtmisi on Eestis palju."

Shot by Urmas Kamdron. E-tegu 2017 auväärt žürii!

“E-tegu 2016” auhinna võitis Kaubamaja.ee
“E-tegu 2015” auhinna võitis Apotheka Netiapteek
“E-tegu 2014” tiitli Baltika AS e-kanal Andmorefashion.com

Järgmise konkursini 2019. aasta veebruaris!

Signe Kõiv
Eesti E-kaubanduse Liit
+372 5023 456
signe@e-kaubanduseliit.ee
e-kaubanduseliit.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega