Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Eesti e-kaubanduse Liidu 5.sünnipäev

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Eesti e-kaubanduse Liidu 5.sünnipäeva tähistasime toimus 15.augustil 2013 Kalevi Jahtklui Restos.


Algselt oli plaanitud enne õhtusööki ka meeleolukas merereis purjekal Blue Sirius, kuid mitmetel kurbadel asjaoludel ja tugeva tuule tõttu jäi see ära.
Õhtusöök möödus mõnusas ja vabas õhkkonnas, osalejad vahetasid elavalt kontakte ja kogemusi.


Sünnipäevaline Britte Maidra (Bauhof.ee) andis hiljem tagasisideks "Sellises vabas õhkkonnas liigub info palju vahetumalt ja Liit täidab oma eesmärke, kus liikmed saavad infot ja kogemusi vahetada. Valdkond on kõigile uus, turg väike, seega teine-teise kogemustest õppimine kiireks arenguks ainuvõimalik".
Äsja liitunud liige ja sünnipäevakülaline Jaana Ziius (boomerang.ee) jäi väga rahule nii liikmetega tutvumise kui ka uute liikmete vastuvõtuga.

Esmakordselt oli Liidu sünnipäevaseltskond rahvusvaheline! Sünnipäevapidu väisasid külalised Rootsist ja Austraaliast!

Sünnipäeva peol viidi läbi ka lühiseminar "Quo vadis, Eesti e-kaubandus?", kus kõik sünnipäevalised olid aktiivsed osalejad. Arutati uute liikmete värbamise temaatikat, veebipoega välisturgudele laienemist ning võimalikke edaspidiseid seminaride ja koosviibimiste teemasid. Tänud kõigile kaasamõtlemise eest!

Järgmisel aastal ootame kindlasti ka neid, kes sel korral tulla ei saanud!

Rohkem pilte sünnipäeva kohta leiad uudiste ja ürituste alt sünnipäevagaleriist!

 

 

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega