Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Määratlemata

Eesti E-kaubanduse Liidu poolt välja antav “Turvaline Ostukoht” märgis on juba 102 Eesti e-poel.

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Turvalise Ostukoha märgise oleme väljastanud tegelikult praeguseks juba 102-le e-poele.

Loodame, et suudame veel sel aastal mõne märgise väljastada (s.t. mõni e-poed turvaliseks niipalju muutuda!) Kahjuks on sadu, kes on taodelnud, kuid ei täida tingimusi ning tuhandeid, kes ei ole veel soovinud turvaliseks ostukohaks kvalifitseeruda.

E-liit hoiab oma kodulehel Turvaline Ostukoht sektsioonis alati reaalajas kehtivaid väljastatud märgiseid.

Tasub järgi vaadata!Teemakohane artikkel Kaubandus.ee`s: http://www.kaubandus.ee/uudised/2018/11/08/turvalise-ostukoha-margis-on-juba-101-e-poel?utm_medium=article&utm_campaign=button&utm_source=Facebook.com&fbclid=IwAR182Z3m1cChsGhEvwwwhR5FcVcuPAHU08lB9LbfNcbwvvMBiWNuRKpkYMs

Turvalise Ostukoha märgise oleme väljastanud tegelikult praeguseks juba 102-le e-poele. Loodame, et suudame veel sel aastal mõne märgise väljastada (s.t. mõni e-poed turvaliseks niipalju muutuda!)

Kahjuks on sadu, kes on taodelnud, kuid ei täida tingimusi ning tuhandeid, kes ei ole veel soovinud turvaliseks ostukohaks kvalifitseeruda.

E-liit hoiab oma kodulehel Turvaline Ostukoht sektsioonis alati reaalajas kehtivaid väljastatud märgiseid. Tasub järgi vaadata!

Teemakohane artikkel Kaubandus.ee`s:

http://www.kaubandus.ee/uudised/2018/11/08/turvalise-ostukoha-margis-on-juba-101-e-poel?utm_medium=article&utm_campaign=button&utm_source=Facebook.com&fbclid=IwAR182Z3m1cChsGhEvwwwhR5FcVcuPAHU08lB9LbfNcbwvvMBiWNuRKpkYMs

 

 

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega