Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Eesti rahva lemmik e-pood

December 22, 2022

Kati Posti
- Author  
Projektijuht

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Kati PostiKati Posti
Tõnu Väät
Kati Posti
Kati Posti
- Autor  
Projektijuht
Tegevjuht

Eesti E-kaubanduse Liit korraldab koostöös Delfiga suure " Eesti rahva lemmik e-pood" konkursi. Selleks tehakse erikeskkond, kus on üleval erinevad e-poed, kes soovivad kandideerida. Hääletama kutsume inimesi nii Delfi reklaamide (4.01-15.01) kui sotsiaalmeedia reklaamide kaudu. Hääletamine on oma südametunnistuse järgi, kes mille järgi mõnda e-poodi parimaks peab ja hääletada saab vaid 1x.

Rahva lemmikud e-poed anname välja kategooriate kaupa, vähemalt 13 kategoorias. Osalemine on tasuta ning mõeldud Eesti E-kaubanduse Liidu liikmetele. Jaanuari teises pooles korraldame suure gala, kus nomineeritakse ja avaldatakse tulemused ning parimad e-poed.

Soovid kandideerida? 

Siis tuleb hiljemalt 29. detsembriks saata info@e-kaubanduseliit.ee aadressile enda e-poe logo (mõõt on 380x254 ja formaat JPG)+link+valida allolevast 13 kategooriast üks, kuhu alla soovid kuuluda ja ka see ära märkida.

Kategooriad:

Toidu- ja tarbekaubad

Auto- ja motokaubad

Ehitus- ja tööriistad

Sisustus ja aed

Fotod, kingitused, piletid, vautšerid

Ilu ja tervis

Kaubamajad

Kodutehnika ja audio

Lasterõivad, jalanõud ja tarbed

Rõivad ja jalatsid

Ehted ja aksessuaarid

Sport- hobid ja lemmikloomad

Teenused

 

 

Lisainfo:

Tõnu Väät

tel. 5087642

tonu@e-kaubanduseliit.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega