Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Eesti rahva lemmik e-pood 2020 konkurss

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Eesti E-kaubanduse Liit korraldab koostöös Delfiga Eesti rahva lemmik e-poe valimise. Osaleda said kõik E-kaubanduse Liidu liikmed, keda tuli kokku üle 140 e-poe. Keskkonna ülesehitus on lihtne- logod roteeruvad, leida saab ka otsinguga. Iga IP aadress saab hääletada 1x. Delfi reklaamib bänneritega ning Liit teeb 14 päevase sotsiaalmeedia kampaania toomaks tähelepanu. Hääletada saab kuni 26. jaanuarini, mille järel anname aastaks suure tunnustuse kõige rohkem hääli saanud e-poele ehk “Eesti rahva lemmik e-pood 2020” märgise ja tiitli.Keskkond asub SIIN

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega