Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Forus Grupi meeskonnaga liitus Eesti E-kaubanduse Liidu juhatuse esimees Mait Mäesalu

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Urmas Sõõrumaale kuuluva Forus Grupi meeskonnaga liitus augustist Eesti E-kaubanduse Liidu juhatuse esimees ja e-kaubanduse tippspetsialist Mait Mäesalu, kes toob ettevõttesse ligi 10 aasta jagu e-teenuste väljatöötamise ja juhtimise kogemusi. 

Forus Grupi juhatuse liige Margus Nõlvak ütles,et Mäesalu on end e-kaubanduse valdkonnas tõestanud kui edukas ja kogenud juht,kes oskab hinnata tarbijate vajadusi ka tuleviku võtmes. Näiteks aitas ta üles ehitada Coopi e-poe platvormi ja tagada teenindusvõimekuse ka koroonaviiruse puhkedes, kui e-poodide mahud kasvasid hüppeliselt.

"Kutsusime Mait Mäesalu juhtima ja arendama Forus Grupi platvormiärisid, mis on suunatud kaasaegsele ja teadlikule tarbijale, kes hindab e-teenuste lihtsust, kiirust ja mugavust. Maitu ootab ees Forus Grupi kõigi ettevõtete digitaliseerimine ja mugavate e-kanalite välja arendamine. Nende seas on näiteks Tulika äpp, aga ka mitmed teised loodavad platvormid, mille ülesehitus, logistika ja tööpõhimõtted peavad vastama tänapäevase tarbija ja samuti noorema põlvkonna ootustele," selgitas Nõlvak.

Mait Mäesalu sõnul paelub teda väljakutse anda oma panus kliendisõbralike teenuste loomisele. „Olen juhtinud erinevate digilahenduste välja töötamist enam kui 10 aastat. Forus Grupiga liituma ajendas eelkõige Foruse kasvuambitsioon ning visioon uute digitaalsete kanalite ja platvormide välja töötamiseks. Usun, et see saab olema põnev teekond," sõnas ta.

Mäesalu on Eesti E-kaubanduse Liidu juhatuses olnud viimased viis aastat, neist kolm viimast on ta täitnud juhatuse esimehe rolli. Varasemalt on ta juhtinud Bauhofi, Home4You ja toidukaupluste keti Coop e-kaubandust.

 

Forus Grupp on Eesti turul uus lähenemine kinnisvara teenindamisele – ettevõte haldab, hooldab ja valvab kinnisvara ühe tervikliku teenusena. Foruse kaubamärk sündis USS Security Eesti AS, Securitas Eesti AS ja Ermeesia OÜ koondumisel ühiste väärtuste ja kaubamärgi alla 2021. aasta veebruaris. Foruses töötab üle 1500 inimese.

 

 

Lisainfo:

Margus Nõlvak

5041010

 

margus.nolvak@forus.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega