Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Partnerite pakkumised

Helumium aitab e-poodidel uutesse kõrgustesse jõuda - tasuta!

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Eesti E-kaubanduse Liidu partner Bit Finer lõi e-poodidele uue tasuta toote Helumium.

Helumium aitab paljudel e-äridel ka keerulistel aegadel saavutada tippklassi kasutajakogemus ning viia enda conversion rate uuele tasemele, mis omakorda väljendub e-poe müügikäibes ning kliendirahulolus vägagi positiivselt.

Helumium Conversion Kit sisaldab tuhendeid tunde UX/CRO uurimustöid (Baymard Institute, CXL, eCommerceFuel, NN Group, Unbounce, Hubspot, Bit Finer), pikka kasutajamugavuse praktikat ja paljude blogide artikleid ning soovitusi.

Aastatega kogutud teadmised ja kogemused on peagi allalaetavad vaid mõne klikiga. Helumium Kit on e-poe müügitulemuste parandamiseks saadaval tasuta.

Loe lähemalt ja pane Helumium enda e-poe jaoks tööleLoe pikemat lugu Helumiumi loomisest ja olemusest  

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega