Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Jaanuarikuu pakiautomaatide monitooring

February 22, 2023

Tõnu Väät
- Author  
Tegevjuht

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu VäätTõnu Väät
Tõnu Väät
Tõnu Väät
Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht
Tegevjuht

Jaanuarikuu pakiautomaatide mahtude monitooring näitab Eestis korralikku numbrit. Aasta esimene kuu ja kohe üle miljoni paki, mis on jaanuarikuu rekord läbi aastate. Kui eelmise aasta jaanuaris oli kasv 4,4% siis sel aastal 10,2%. Täpsemalt siis 99 426 pakki telliti automaatidesse rohkem, kui aasta tagasi jaanuaris ja kokku 1 067 000 pakki. Smartpostil oli väike 1% langus, Omnival 12% kasvu ning DPD`l suisa 22% kasvu. Tänu inflatsioonile on käibekasv kindlasti veel tunduvalt suurem, kui pakkide maht. Pakiautomaatide mahu kasv jaanuaris oli positiivne üllatus.

 

E-kaubanduse Liit

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega