Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Pakkumised

Lisa end teenuseosutajate listi!

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Hea e-äridele teenuseosutaja!E-kaubanduse Liit ja Maakondlikud arenduskeskused on alustanud koostööd, et tõsta üleriigiliselt ettevõtete teadmisi e-äri võimalustest.

Soovime anda alustavatele ja laienevatele e-kauplejatele ülevaate ja soovitused teenusepakkujatest, kes pakuvad e-äri valdkonnas tugiteenuseid, olgu siis arenduse, disaini, turunduse, sisuloome, tarne või e-äri mõne muu teenuse ja funktsiooni pakkumise läbi.

Koostame soovituslisti ettevõtetest, mida hakkavad jagama ja soovitama partneriteks ettevõtjatele üle-eestiliselt Maakondlike arenduskeskuste ettevõtluskonsultandid ja E-kaubanduse Liit.

Anna meile endast märku, kui soovid, et ka Sinu ettevõte oleks teenuse osutajate soovituslikus nimekirjast. Listi koostame ettevõtetest, mis vastavad järgmistele nõudmistele:

- ettevõte on tegutsenud vähemalt 6 kuud

- ettevõttel on portfoolio tehtud töödest/klientidest

- ettevõttel on toimiv kodulehekülg

- ettevõte ei ole maksuvõlglane

- tegevusvaldkond on seotud e

- äriga.Kui Sa soovid lisada ennast ettevõtjate listi, siis

palun täida ära hiljemalt 9. augustiks ankeet.

Lisainfo: Tõnu Väät, E-kaubanduse Liidu tegevjuht: tonu@e-kaubanduseliit.ee * Võrdse kohtlemise huvides jagatakse mitu erinevat kontakti, kelle poole alustav ettevõtja saab pöörduda.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega