Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Keskkonnateadliku ja jätkusuutliku e-äri juhend

August 18, 2022

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Kliimamuutus puudutab meid kõiki ja on selle sajandi üks suurimaid väljakutseid. Kõige raskemate kliimamuutuse mõjude ärahoidmine nõuab ühist tegutsemist nii riikidelt, eraisikutelt kui ka äridelt. E-ärid on alati olnud uuendusmeelsed ja saavad olla ka siin eeskujuks teistele. Lisaks on kliimamuutuse lahenduseks vajalikul kasvuhoonegaaside heidete vähendamisel ka positiivseid mõjusid keskkonnale (näiteks värske õhk) ja ka e-äri majandustulemustele (näiteks energia kokkuhoid).

Eesti E-kaubanduse Liit on kokku koondanud e-äri eri valdkondi puudutavaid punkte, mille eesmärk on suurendada keskkonnateadlikkust ja jätkusuutlikku äri.

Juhendis keskendutakse nii keskkonnasäästlikumalt pakendamisele kui ka üldisemalt ettevõtte keskkonnasäästlikumaks muutmisele - sh tarne, lao- ja kontoripind, jätkusuutlik tarbimine ja kommunikatsioon.

Juhendi leiate SIIT

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega