Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Koostöö Pearu Õigusbürooga!

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Pearu Õigusbüroo on alates aastast 1989 teenindanud kliente erinevates õigusvaldkondades nii äri- kui majandusõiguses ja võla-, asja-, töö- perekonna- ning pärimisõiguses.

Lisaks on sõbralikult ja professionaalselt toimitud klientide huvides notaris, muudetud äriregistris andmeid ja jõuliselt seistud klientide õiguste eest kohtus, viimast nii tsiviil- kui haldusasjades.Värskelt Eesti E-kaubanduse Liiduga sõlmitud koostööleppe kohaselt pakume E-kaubanduse Liidu liikmetele õigusteenuseid turuhindadest soodsamatel tingimustel.

Pearu Õigusbüroo kontaktid leiab veebiaadressilt www.pearu.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega