Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Ladustamine ja tarne - teha ise või kasutada teenusepakkujat?

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Alustava veebipoe esimene ladu on tihtipeale asutaja garaaži- või toanurk.

Mahtude suurenedes jõutakse hetke, kus küsitakse endalt: “Kas peaksime hakkama laopinda üürima?”.

Laopindade üürilepingud on aga siduvad 1-5 aastaks ning kasvavas e-äris on mahtusid üsna keeruline prognoosida. Lisaks kulub tellimuste sagenedes üha enam aega kauba pakkimisele ning tarne planeerimisele.

Võttes arvesse, et kõigi tunnid päevas on piiratud, võiks produktiivsemat osa sellest kulutada hoopis oma äri edendamisele.

Millised on sellises olukorras võimalikud lahendused?

ISESEISVALT LAOPINNA ÜÜRIMINE

Olukorras, kus sinu ettevõtte ärimaht püsib kuust kuusse stabiilsena, ei ole üüriturult sobivate parameetritega pinna leidmine võimatu missioon, kuid valmis peab olema kuudepikkuseks otsinguks, mis kulmineerub lepingutingimuste läbirääkimisega.Uuele pinnale kolides tuleks võtta pakkumised ka kindlustusandjatelt, sest kindlustatud kaup garanteerib oluliselt rahulikuma une.

Ise ladu üürides ja majandades omad väga täpset ülevaadet laoseisust. Kui laos on artikleid veel vähe ning laoarvestuse vajadus minimaalne, on mõistlik kasutada mõnda Eesti raamatupidamisportaali (nt SmartAccounts või Simplbooks), millega laoarvestus tuleb sisuliselt tasuta kaasa.Kui laoarvestuse vajadus on keerukam, saab olukorra lahendada Eesti startup nimega Katana, mis liidestub hõlpsalt ka sinu e-poega.

Eesti teenusepakkujate eeliseks on kiire ja operatiivne kasutajatugi.Hetkel, mil vajad laos juba kahveltõstukit, aluseriiuleid või muud spetsiaaltehikat, on mõistlik kaasata finantsteenuse pakkuja.

Liising aitab suure investeeringu jagada oluliselt jõukohasemateks osadeks. Sellele on Eestis spetsialiseerunud mitu ettevõtet, mis koostöös suurimate laotehnika müüjatega liisingut võimaldavad.Sinu töötajad on oma valdkonnas spetsialistid ning tunnevad müügis olevat kaupa läbi ja lõhki.

See teeb eritellimuste komplekteerimise eriti lihtsaks. Omades igal ajal ülevaadet tellimusest ning ligipääsu laole, saad kindel olla, et kaubad väljastatakse korrektselt ja õigeaegselt.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega