Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Liidu liige Boomerang Distribution OÜ avas uue hoone

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Teisipäeval, 6.mail avati ametlikult Boomerang Distribution OÜ uus hoone Nehatu logistikapargis. Asutajad Tom Backman, Anders Näslund ja Rootsi suursaadik Anders Ljunggren võõrustasid külalisi Skandinaaviast ja Eestist.

Boomerang Distribution OÜ on suurim postimüügikaupade ja otsepostitusmaterjalide pakendusteenuse pakkuja, kelle klientideks on oma valdkonna turuliidrid Põhjamaadest. Tegemist on areneva ja kasvava ettevõttega, kus uuendused on teretulnud. Firma alustas tegevust 2003 aastal, baseerub Rootsi kapitalil, on ca 3MEUR käibega ja pakub tööd 100 inimesele.

Ettevõtte põhiliseks tegevusalaks on e-poodide kaupade pakendamine, eelsorteerimine, ladustamine ja tagastatud kaupade käsitlemine. Lisaks erinevate reklaammaterjalide pakkimine ja trükiste, ajakirjade kiletamine, insertimine, adresseerimine.  Aasta jooksul pakitakse ca 25 miljonit ühikut ning ladu mahutab vähemalt 2000 euroalust.

Uhiuus hoone, kogupinnaga 5000 m² ja modernsed ladustamise tingimused tagavad kindlasti olemasolevate ja uute klientide rahulolu ning võimaluse laieneda lähitulevikus.

Asutaja Tom Backman tänas oma avakõnes eelkõige pühendunud töötajaid ning koostööpartnereid nende usalduse ja kauaaegse koostöö eest. Rootsi suursaadik julgustas ettevõtteid riikidevahelisele koostööle ning soovis ettevõttele edu uute ideede elluviimisel vastavatud pinnal.


Palju tellimusi ja rahulolevaid kliente soovib oma liikmele ka Eesti e-kaubanduse Liit.

 

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega