Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Saavutused

Liitude ühisavaldus

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Veebruaris 2014 tegid Eesti e-kaubanduse Liit, Eesti Kaupmeeste Liit, Mööblitootjate Liit ja Kaubandus-Tööstuskoda ühisavalduse MKM-le ja Euroopa komisjonile.

Euroopa Komisjoni Ettevõtluse ja tööstuse peadirektoraat algatas  konsultatsiooni eesmärgiga koguda erinevate huvigruppide (sh kodanikud, tarbijaorganisatsioonid, ettevõtjad, riigiasutused jne) arvamusi tarbijatele mööblitoodete müügil esitatava teabe vajalikkuse ja mõjude kohta.

Komisjon soovis välja uurida, kas teave, mis antakse tarbijatele mööblitoodete ostmisel on piisav selleks, et tarbijad saaksid võrrelda omavahel ELi turul müüdavaid erinevaid mööblitooteid ning teha selle alusel teadlikke valikuid.

Sellise teabe alla kuuluvad näiteks toote kaal, mõõtmed, päritolu, vastupidavus, kandevõime, kasutamisjuhised ja ettevaatusabinõud, hooldusjuhised ning valmistamiseks kasutatud materjalid ja ained.

Ühisavaldus lisatud failina.ühisavaldus

 

 

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega