Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Mailbow on nüüd Smaily

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Juba aastakümne jooksul on Smaily eesmärgiks olnud luua teadlikult lihtne tarkvara, millega saata ilusaid uudiskirju, et tõsta oma meiliturunduse kvaliteeti ja tõhusust, vähendades samal ajal ettevalmistusele kuluvat aega ja ressursse.

Entusiasm, kirg ja järjepidevus toote ja teenuse arendamisel on sündinud tänu fantastilistele klientidele, kelle sooviks on kasutada aina tulemuslikumaid meiliturunduse tööriistu.

Nüüd on aga Smaily omandanud Mailbow. Üheskoos jätkavad nad veelgi suuremana Smaily nime all. Nii Smaily kui Mailbow on Eesti meiliturunduse teerajajad ning mõlemad ettevõtted on aastate jooksul toonud turule lahendusi, ilma milleta ei kujutaks paljud turundajad oma päevatööd enam ette.

Alates maikuust on Mailbow järk-järgult alustanud oma teenuste üleviimisega Smaily platvormile. Klientidele on igakülgseks abiks Smaily täienenud kasutajatoe meeskond.

Smaily tegevjuht Erkki Markus koos oma tiimiga on Mailbow loojatele südamest tänulikud kogemuse ja turu harimise eest. 9 aasta jooksul on korraldatud üritust Email Summit, kus käis tarkust omandamas tuhandeid turundusega tegelevaid spetsialiste.

"Võime käsi südamel lubada, et Smaily ja Mailbow ühinenud teadmised valdkonna arendamisel aitavad kaasa Smaily arengule ning tänu sellele saame pakkuda rohkem võimalusi kõigile olemasolevatele ja uutele klientidele"

Uus peatükk Smaily ajaloos toob endaga kaasa suurema vastutuse ja lubaduse, et klientide jaoks muutuvad meie teenused aja jooksul veel mugavamaks, lihtsamaks ja kasulikumaks.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega