Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Maksekeskus ja Voog lõid käed

August 18, 2022

Kati Posti
- Author  
Projektijuht

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Kati PostiKati Posti
Tõnu Väät
Kati Posti
Kati Posti
- Autor  
Projektijuht
Tegevjuht

Maksekeskusel ja Eesti suurimal veebiplatvormil Voog on häid uudiseid neile, kes alles alustavad oma e-äri ning soovivad seejuures raha kokku hoida.

Nimelt lõid kaks ettevõtet koostöös tavapärasest soodsama hinnaga eripaketi. Kui tavaliselt on Voo Pluss paketi vahendustasu e-poe läbimüügilt 3%, siis eripaketiga on see 0% - nii säästab e-pood 1000-euroselt läbimüügilt juba 30 eurot.

Pakett toob värskelt avatud e-poodidele kõik Eestis olulised makseviisid.

Voo ja Maksekeskuse eripaketiga saab kaupmees kasutada kõiki Voo Pluss paketi võimalusi, sealhulgas oma e-poodi sisestada piiramatul arvul tooteid. 

Voog on kiiresti arenev pilvepõhine platvorm, millel e-poe tegemine on tehtud võimalikult lihtsaks. Selleks saab kasutada juba valmis kujundusmalle ning neid hiljem vastavalt oma soovidele muuta ja kohandada. E-poe platvorm pakub mugavat toodete haldust ning võimalust ehitada oma e-pood üles mitmekeelsena.

Maksekeskus on Eesti ja Balti riikide juhtiv makselahenduste pakkuja e-poodidele, mille makse- ja tarnelahendusi kasutab igakuiselt üle 4000 e-poe – suurtest kaubandushiidudest aktiivsete hobiettevõteteni.

Maksekeskuse kaudu saab kasutada pangalingi ja maksete algatamise teenust, MasterCard ja Visa kaardimakseid ning võimalust ajatada makseid maksa hiljem lahenduste abil.

Voo ja Maksekeskuse eripaketi kasutuselevõtuks tuleb Voos alustada e-poe loomisega ja makselahenduse paketiks valida Voog Pluss Maksekeskus. Samuti tuleb liituda Maksekeskusega - selleks vajaliku avalduse saab täita siin. Teenus avatakse kliendile paari päeva jooksul. 

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega