Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Maksekeskus saab uue tegevjuhi

November 10, 2022

Kati Posti
- Author  
Projektijuht

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Kati PostiKati Posti
Tõnu Väät
Kati Posti
Kati Posti
- Autor  
Projektijuht
Tegevjuht

Baltimaade juhtiv makselahenduste pakkuja Maksekeskus AS saab uue tegevjuhi, kui sellele kohale asub ettevõtte senine Läti piirkonna juht Ivars Erdmanis. Senine tegevjuht Art Lukas jätkab ettevõtte nõukogus.

Maksekeskus alustas aktiivset tegevust Eestis kümne aasta eest. Art Lukas on ettevõtet juhtinud viimased seitse aastat, mille jooksul on ettevõte laienenud edukalt ka Läti ja Leedu turgudele pakkudes kaasaegseid makselahendusi ja väärt lisateenuseid kõigis suuruses kaupmeestele. Hiljutise tootearendusena hakkas Maksekeskus oma klientidele pakkuma ka makseterminale tavapoodidele tuues nii ühe katuse alla nii e-poe kui tavapoe maksed.

Viimase 7 aastaga on Maksekeskus läbinud tohutu arengu kasvades varajase staadiumi start-upist stabiilseks kasumlikuks ettevõtteks,” ütles Art Lukas. “Ettevõttel on meeskonnad kolmes riigis, tugev omanik pangadussektorist ja lisaks mainitud põhiturgudele tegutseme ka Soomes ja Rootsis.” 

Art Lukas lisab, et kui algselt oli Maksekeskus Eesti-keskne firma, siis viimastel aastatel on leitud hulgaliselt kasvuvõimalusi Lätis ja Leedus. “Seetõttu oleme ka juhatuse tasemele toonud just neid turge paremini tundvaid inimesi ning järgmiseks arenguetapiks juhtohjade üleandmine pikaaajalisele kolleegile Ivarsile toetab nende võimaluste realiseerimist.”

Aastaid Maksekeskuse Läti tegevust juhtinud Ivars Erdmanis on uute väljakutse eest tänulik. “Olen uhke seni saavutatu üle. Meil on andekas ja pühendunud meeskond pakkumaks oma klientidele kvaliteetseid makselahendusi ja lisateenuseid, seda nii online-kaubanduses kui nüüd ka tavapoodides. Ootan väga Maksekeskuse juhtimist järgmises kasvufaasis.” ütles Ivars Erdmanis, kes alustab Maksekeskus AS tegevjuhina 12. novembrist.

 

 

Lisainformatsioon:

Ivars Erdmanis / ivars@makecommerce.lv / +371 25544428

Art Lukas / +372 5046247

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega