Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Märtsikuu Eesti pakiautomaatide pakkide maht

October 21, 2021

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc mollis, orci vitae fermentum tempus, lacus nisi rhoncus mi, in semper ipsum lacus ac risus. In hac habitasse platea dictumst. Curabitur vitae feugiat mauris.

Tõnu Väät
- Author  
Tegevjuht

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu VäätTõnu Väät
Tõnu Väät
Tõnu Väät
Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht
Tegevjuht

Vaatamata 2020.a. märtsikuu e-kaubanduse pea 200%lisele kasvule toona, kasvas märtsikuus 2021.a. Eesti pakiautomaatide (Omniva, DPD, Smartpost) pakkide maht eelmise aasta väga suurest kasvust +56% 1 160 000 pakini 2021.a. märtsikuus (2020.a. märtsis 700 113 pakki).

Kõige suuremat turuosa, 51% kogu pakiautomaatide pakkide mahust, omab Omniva. 2020.a. aprillis liikus hinnanguliselt pea 1,9 miljonit pakki, mida oli suisa 237% rohkem 2019.a. aprillist, näitab hetkel ka käesoleva aasta aprillikuu trend sarnast kasvutempot märtsiga, vaatamata eelmise aasta suurele pakkide arvu kasvule.E-kaubanduse Liit monitoorib B2C ehk eraisikute poolt ettevõtetest tellitud pakke pakiautomaatidesse.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega