Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Milliseid e-poe platvorme kasutavad Baltikumi e-poed?

March 18, 2024

Tõnu Väät
- Author  
Tegevjuht

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu VäätTõnu Väät
Tõnu Väät
Tõnu Väät
Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht
Tegevjuht

Kõige levinum on Woocommerce, eriti Eestis. Suisa 67% Eesti e-poodidest on Woocommerce peal. Eestis järgneb Shopify 7%, erilahendused 6%, Voog 6%, PrestaShop ja OpenChart 5%, Magento 4%.

Leedu e-poodidest kasuta 53% Woocommerce, kuid suure erinevusega kasutab Leedu e-poodidest suisa 17% Shopifyd ja 13% PrestaShopi ning 9% OpenCarti. Magento turuosa on Leedus madalaim, 2%.

Lätis omakorda on kõige vähem Woocommerce kasutajaid, kõigest 37% ning Shopifyd kasutab suisa 23% e-poode. OpenCharti 14%, PrestaShopi 6%, Magentot 3%. Lätis on ka kõige suurem erilahenduste kasutajate hulk, suisa 10%.

 

Monitooring on koostatud Tembi tarkvaralise statistika baasil

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega