Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Omniva pakub nüüd kaupmeestele kaupade tagastusteenust

October 17, 2022

Kati Posti
- Author  
Projektijuht

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Kati PostiKati Posti
Tõnu Väät
Kati Posti
Kati Posti
- Autor  
Projektijuht
Tegevjuht

Omniva pakub alates septembrist kaupmeestele nii tava- kui e-poest ostetud kaupade tagastusteenust üle Baltikumi.

Terviklik tagastuskeskkond sobib igas suuruses ettevõtetele, millel ei ole kliendi jaoks kaupade tagasi saatmiseks oma lahendust.

„Kaupmehe jaoks on tegemist tervikliku ja paindliku teenusega, millega saab hallata kõiki tagastusega seotud tegevusi mugavalt ühes keskkonnas. Teenuse kasutusele võtmiseks on vaja ainult Omnivaga ühendust võtta ja teenus toimib koheselt. Kaupmees saab ise määrata tagastamisega seotud tingimused, näiteks ajaperioodi, ostusumma kliendi kontole tagasi kandmise kuupäeva, ning jälgida kõikide tagastuste staatuseid ja põhjuseid,“ ütles Omniva Eesti äri- ja müügiüksuse juht Kristo Kõivumägi.

Tagastussüsteem toimib lihtsalt: pärast seda, kui ettevõtja on vormistanud Omnivaga lepingu teenuse saamiseks ja seadistanud tagastuse tingimused, saavad tema kliendid vormistada kauba tagastuse läbi veebilehe https://tagastus.omniva.ee/. Seejärel paneb klient tagastatava kauba Omniva pakiautomaati, kust see liigub tagasi kaupmehele.

Teenus võimaldab ka teise kullerteenuse pakkuja kaudu ostetud kauba tagastamist samasse e-poodi, samuti kauba ümber vahetamist. Seejuures saab klient ise mugavalt jälgida oma kauba tagastuse seisu.

Tagastussüsteemiga saab kaupmees muuta klientide jaoks ostukogemuse lihtsaks ja mugavaks. „Kui ostja teab, et ta saab vajadusel kauba poodi tagasi saata, on ta julgem kaupu tellima,“ lisas Kõivumägi. „Ostude tagastamise võimalus aitab suurendada usaldust poe vastu ja kasvatada müüki.“

Vaata tagastusteenuse kohta lisaks veebilehelt https://tagastus.omniva.ee/, pöördu e-posti aadressile ariklient@omniva.ee või enda personaalse halduri poole.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega