Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Parim õpilasfirma e-pood

May 16, 2024

Tõnu Väät
- Author  
Tegevjuht

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu VäätTõnu Väät
Tõnu Väät
Tõnu Väät
Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht
Tegevjuht

Temperatuuri hoidev jäävann pärjati Eesti parima õpilasfirma ning E-kaubanduse Liidu poolt parima õpilasfirma e-poe tiitliga.

 Eesti parim õpilasfirma tõi turule külma hoidva jäävanni ehk Nullivanni, mis tänu sisse ehitatud isolatsioonile säilitab külma vee temperatuuri ilma elektrita. Jäävann mahutab 800 liitrit vett, kaalub 70 kilo ning aitab talisuplusega tegeleda aastaringselt, kasvõi suvel oma koduhoovis.

Nullivanni mõtlesid välja ja tõid turule Gustav Adolfi Gümnaasiumi 11. klassi poisid Rasmus Merirand, Oliver Iida, Rasmus Pedari, Elias Mikael Teikari ja Karl Elmar Vikat. Jäävanni idee sündis aasta tagasi tiimiliikme Rasmus Meriranna armastusest talisupluse vastu. Käsitsi valmistatud Nullivann on tehtud IBC-konteinerist ning vee temperatuuri hoidmiseks on välimise laudise ja mahuti vahel polüuretaanvaht (PUR) isolatsioon. Vanni ümbritseb ilmastikukindla lakiga immutatud männipuit ning vett saab vahetada vanni põhjas asuva kraani abil. 

Eesti parim õpilasfirma esindab Eestit juulis Euroopa õpilasfirmade võistlusel. Euroopa parima õpilasfirma tiitlile lisaks loodavad poisid võistluselt leida investoreid kaugemaltki. Lisaks esikohale napsas Nullivann ka E-kaubanduse Liidu poolt 1000 eurose parima e-poe eripreemia veebilehe nullivann.com eest ja Directo äritarkvara „Targa äri preemia“.

Parimaid õpilasfirmasid valiti sel aastal juba 29. korda. Õpilasfirma on JA Eesti ettevõtlusõppe programm, mille kaudu saavad noored reaalse ettevõtluskogemuse. Sel õppeaastal tegutses Eestis 420 õpilasfirmat ja 75 minifirmat rohkem kui 120 gümnaasiumis, kutse- ja põhikoolis.

Rohkem infot: https://pof.ja.ee/

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega