Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Meedia

PRESSITEADE: Kaup24.ee omanikud plaanivad teha 100 miljonit EUR käivet järgneva paari aasta jooksul

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Kaup24.ee kuulub Pigu gruppi koos Pigu.lt (Leedu) ja 220.lv-ga (Läti). Ettevõte on e-kaubanduse liider Leedu ja Läti turul, ning kiire kasv Eesti turul on viinud Kaup24.ee kolmandaks enimkülastatud e-poeks Eestis. 2014. aastal oli grupi konsolideeritud käive peaaegu 50 miljonit eurot ning registreerunud kasutajaid on umbes 1 miljon.

MCI Managementi omanduses oleva fondi MCI.TechVentures 1.0 investeeringud aitavad e-kaubanduse turuliidril, Pigu grupil, kahekordistada käivet ning jõuda planeeritud 100 miljoni eurose käibeni järgneva paari aasta jooksul.

Dainius Liulys, Pigu.lt tegevjuht, ütleb et investeeringud Kesk-Euroopast võimaldavad pakkuda rohkem tooteid parema hinnaga.

“Tugev e-kaubanduse ja digitaalturu kogemustega investor arenenud turgudelt, nagu Saksamaa, Tšehhi, Venemaa ja Poola, aitab meil pakkuda paremat teenust ja väga konkurentsivõimelisi hindasid meie klientidele ning seeläbi jõuda planeeritud käibe kasvuni lähimatel aastatel. Juulikuus kolis Pigu.lt oma kesklao suuremasse ja moodsasse hoonesse. Kesklao suurus on nüüd 8000 m2 ja võimaldab meil pakkuda veel rohkem tooteid, mida tarnitakse klientideni juba järgmisel päeval. Koos investoritega teeme otsuseid lähituleviku arengute jaoks”, - kommenteeris muudatusi Pigu.lt tegevjuht D. Liulys.
“Pigu Grupp on juba teinud investeeringuid kasvu ja teenuste parendamisse pakkumaks kiiret ja kvaliteetset teenust klientidele. Me plaanime laiendada paljude tootegruppide valikut ning pakkuda klientidele veel paremaid hindu, kui need on praegu,” kommenteeris Ardi Kristovald Kaup24.ee Eesti kontorist.

Sel nädalal vormistati 51% osaluse üleandmine ning nüüdsest kuulub enamusosalus MCI Managementi omanduses olevale fondile MCI.TechVentures 1.0.

MCI on erakapitalil põhinev investeeringute grupp, kes suunab investeeringuid Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni kiirelt kasvavatesse ettevõtetesse. Suurim e-kaupleja Balti riikides – Pigu.lt - on grupi viimatine investeering.

Pigu Grupp aga ei ole MCI portfoolios esimene e-kaubanduse tegija. Nad on juba investeerinud Kesk- ja Ida-Euroopa suurimasse rõivabrände müüvasse interneti kauplusesse – answear.com, Poola juhtivasse IT ja koduelektroonika tooteid müüvasse e-poodi - morele.net ning juhtivasse Saksamaa igapäevaste lastekaupade müüjasse - windeln.de.

Ardi Kristovald
Kaup24.ee
Turundusjuht

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega