Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

PRESSITEADE: Parfümeeria ja kosmeetika e-poe levelzone.ee uus nimi on loverte.com

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Tuntud e-pood Levelzone.ee muutis oma nime ja kogu brändikuvandit. Kuigi vahetusse lähevad mitmed olulised asjad, siis e-poe ja kogu ettevõtte tegevus jääb samaks - endiselt ollakse suur parfümeeria- ja kosmeetika e-pood.

Nimevahetus on tingitud asjaolust, et ettevõte laiendab oma tegevust ka välismaale.

“Uus nimi on suupärane ja meeldejääv ning toetab meie rahvusvahelisi laienemisplaane,” ütleb e-poe omanik Joost-Level OÜ juhataja Ivo Joost.

E-pood jätkab endiselt klientidele parima kodumaiste ja rahvusvaheliste kosmeetikatoodete valikupakkumist.

Levelzone nimi on e-poel aastast 2009, mil ilumaailma siseneti. Sellest ajast peale ei ole muudetud ei nime ega ka brändikuvandit.

“Leiame, et praegune hetk on just õige aeg sellise suure muudatuse elluviimiseks. Ajaga peab kaasas käima,” ütleb juhataja Ivo Joost.

Loverte on nimi, mis kannab endas e-poele tähtsaid märksõnu - kliendisõbralikkust ja meeldivat teenindust.

Loverte.com valikusse kuulavad nii parfüümid, juukse-, nahahooldustooted, kui ka dekoratiivkosmeetika ning looduskosmeetika Eestist ja välismaalt.Lisainfo:
Ivo Joost
ivo@loverte.ee
www.loverte.com

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega