Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

PRESSITEADE: Veebikaubandus näitab jätkuvat kiiret arengut

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Kodumaiste netikaupmeeste alaliidu 9.aprillil toimunud üldkoosolekul valiti liidule uus juhatus ning tõdeti, et e-kaubandus on Eestis järgi jõudmas rahva üldisele internetilembusele ja jätkab kasvutrende.

Eesti e-kaubanduse Liidu üldkoosolekul arutleti internetist ostlemise arengute üle läinud aastal ja seati tulevikusihte 2014 aastaks. „Iga päevaga saab üha selgemaks, et netikaubandus on tulnud selleks, et jääda.– see on mugavaim ja soodsaim nii tarbijale kui ettevõtjale. Sellest on kõik osapooled hakanud aru saama, mis on toonud kaasa nii veebikaubanduse kui veebist ostlemise jätkuva kasvu. “ sõnas Eesti E-Kaubanduse Liidu tegevjuht Merle Kangur.

Liidu asutaja ja kauaaegne juhatuse liige Peep Kuld kinnitas “Eesti e-kaubanduse Liit on aastatega muutunud järjest tugevamaks ja autoriteetsemaks Eesti e-kaubandust  esindavaks organisatsiooniks. See on toimunud tänu meie liikmeskonna- ja tuntuse kasvule.

2014 aastal panustame võrreldes varasemate aastatega veelgi rohkem ressursse Eesti e-kaubanduse arendamisse pakkudes oma liikmetele erinevaid seminare ja koolitusi, esindades e-kauplejate huve erinevate institutsioonide ja organisatsioonide juures ning rääkides kaasa seadusloomes. Samuti on Liidu eesmärgiks e-kaubanduse usaldusväärsuse kasvatamine lõpptarbijate seas.

Selleks väljastab Liit kvaliteedimärki „Turvaline ostukoht“ ning tutvustab seda üldsusele. Juba täna on kvaliteedimärk väga paljude lõpptarbijate seas hästi tuntud ning e-poe valikul on selle märgi olemasolu tähtis.”

Üldkoosolekul valiti ühtlasi uus juhatus, mille liikmeteks on:

  • Britte Maidra Bauhof.ee
  • Priit Tomp Cherry.ee
  • Signe Kõiv Ebutiik.ee
  • Taavi Rajur Hansapost.ee
  • Kai Kaasik Jysk.ee
  • Anni Talts Living.ee
  • Peep Kuld On24.ee
  • Silver Hage Siison.ee
  • ja Henrik Aavik Applaud OÜ.  

Alaliidu tegevusele annab jätkuvalt hinnangut audiitorfirma EY.

Peep Kuld on uue juhatuse suhtes optimistlik:

”Liidu 2014 aasta plaane hakkab ellu viima üldkoosolekul valitud uus juhatus. Uue juhatuse tulemusliku tegutsemise suhtes oleme optimistlikud kuna seal on nii eelmisesse juhatusse kuulunud liikmeid kui uusi ja uute ideedega liikmeid, kes kõik on energilised ning motiveeritud Eesti e-kaubanduse arengusse panustama.”

Eesti E-kaubanduse Liit on loodud 2008. aastal, et aidata kaasa Eesti e-kauplejate konkurentsivõime suurenemisele läbi koostöö erinevate riiklike ning teiste sidusorganisatsioonidega, osaleda e-kaubanduse maine kujundamisel läbi internetist ostlemise alase teadlikkuse ja usalduse kasvatamise ühiskonnas.

Liitu kuulub üle 80 tegutseva e-kaupluse ning üheks peamiseks tegevuseks on kvaliteedimärgise „Turvaline Ostukoht” väljastamine kriteeriumitele vastavatele veebipoodidele. Kvaliteedimärki kandvate poodide nimistut saad vaadata siit.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega