Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Selgus Eesti rahva lemmik e-pood 2020

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Eesti E-kaubanduse Liit ja Delfi korraldasid Eesti rahva lemmik e-poe valimise konkursi, kus kahe nädala jooksul sai erikeskkonnas iga inimene anda enda hääle enam kui 150 kampaanias end üles seadnud e-poele. Iga inimene sai hääletada vaid 1x ning otsustada, kas ja mille põhjal anda enda hääl ja kellele.

Kas siis sellele, kes on silma paistnud hea klienditeeninduse, kiire tarne, soodsate hindade, meeldiva disaini, tagastusprotsessi või millegi muu poolest. Reklaamisime sotsiaalmeedias tasuliste reklaamidega, kui ka Delfis bänneritena.

Lisaks jagas postitusi ja kutsus enda püsiklientide seas hääletama ka 100kond osalejat. Viimased päevad oli väga tugev konkurents mitme e-poe vahel, kes võistlesid ka postituste jagamisel, kutsudes enda poolt hääletama, kui neid parimaks peetakse.

Parima e-poe konkursi lehte külastas üle 70 000 inimene ning kokku anti e-poodidele hääli 20 699. Päris suure eduga võitis Weekendshoes.ee, keda tunnustati „Eesti rahva lemmik e-pood 2020“ tiitliga.

Oleme saanud osalejatelt väga palju positiivset tagasisidet ning ka hääletajate hulk- üle 20 000 inimese, üllatas positiivselt. Jätkame parima e-poe tunnustamisega ka 2021.a. ning oleme saanud mitmeid mõtteid, kuidas hääletusprotsessi, kui ka kampaaniat ja kategooriaid veel laiendada. Aga sellest kõigest aasta pärast. Veelkord palju õnne Weekendshoes.ee!

Lisainfo: Tõnu Väät, tonu@e-kaubanduseliit.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega