Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Koolitused

Seminar "Kuidas e-poes kliente leida ja hoida?" ►29.01.2014

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Iga päevaga suureneb e-poodide arv ja konkurents klientide püüdmiseks, oma e-poele tähelepanu saamiseks ning olemasolevate klientide hoidmiseks.

Et kogu selles virvarris selgust saada ning klientidele suunatud tegevustes edukas olla, on Eesti e-kaubanduse Liit e-kauplejatele ja e-kaubanduse huvilistele ettevalmistanud seminari

"Kuidas e-poes kliente leida ning hoida?"

Seminar toimub 29.jaanuaril kell 13-17 Oru hotelli seminariruumis.

Koolituse kava, teemad ja esinejad on järgmine:

13.00-14.30 "Kuidas saada tähelepanu ja uusi kliente minimaalsete kulutustega?"

ADM Interactive strateegia ja loovdirektor Hendrek Kraavi jagab nõuandeid, kuidas saaks oma ettevõtmisele tähelepanu ja leida uusi kliente minimaalsete kulutustega. Senine levinud praktika on bännerite vilkuma panemine erinevatesse keskkondadesse, kuid Hendrek omab infot, et saab ka teisiti.

14.30-14.50 Kohvipaus ja networking

14.50-15.50 "Kuidas e-mailiturundusega kliente hoida?" Mailbow OÜ tegevjuht Mikk Orglaan jagab praktilisi kogemusi ja näpunäiteid, kuidas on Eesti turundajad võtnud kasutusele viimastel aastatel toimunud muudatusi ja uusi tehnoloogiaid.

15.50-16.20 "Kuidas Eesti, Läti, ja Leedu internetikasutajad veebipoes otsuseid teevad?" Eesti Uuringukeskuse OÜ ärianalüüsi juht Jon Ender tutvustab ulatuslikku tarbijauuringut, kust selgub milliseid e-poode eelistatakse ja mille põhjal tehakse ostuvalikuid.

16.20-16.40 "Millist infot jagame klientidele uudiskirjas?" Klotsipood.ee ja kassidkoerad.ee omanik Erkki Kukk jagab kogemusi.

16.40-17.00 Vaba vestlusring osalejate ja esinejatega.

Koolituse osalustasu. Eesti e-kaubanduse Liidu liikmetele kuni 26.01 registreerudes kehtib soodushind 39 eurot. Alates 27.01 registreerumisel 69 eurot. Hind sisaldab koolitust ja kohvipause, km ei lisandu.

Mitteliikmetele kehtib kuni 26.01 registreerudes soodushind 69 eurot. Alates 27.01 registreerumisel on hind 99 eurot. Hind sisaldab koolitust ja kohvipause, km ei lisandu.

Registreeru siin.

Ühest maksjaettevõttest mitme osaleja registreerumisel lisandub soodustus -10%.

Kohtade arv on piiratud, kiirusta registreerimisega!

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega