Registreerimine Tartu seminarile "Ole teadlik oma e-äri võimalustest ja vajadustest"

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab ligi 400 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät 
- Author  
Tegevujuht

Korraldaja: MTÜ Eesti E-kaubanduse LiitToimumisaeg 19. aprill 2011Toimumiskoht: Dorpat Konverentsikeskus, Petersoni saalAadress: Soola 6, TartuE-kaubandus Eestis täna ja homme. Sirja Mäekivi – Eesti E-kaubanduse Liidu juhataja Nõuded e-kaubanduses. Keit Hints - Tarbijakaitseameti juristKas e-kaubandusel on geograafilised piirid? Mario Sõrm - Majandus - ja Kommunikatsiooniministeeriumi siseturuosakonna peaspetsialistEesti internetikaubanduse laienemine välisturgudele ON24 Sisustuskaubamaja näitel. Peep Kuld - ON24 AS nõukogu liigeInternetiturunduse põhitõed. Henrik Aavik - A Veebipartner OÜ tegevjuht, veebi- ja mobiiliturundaja Korduma kippuvad IT-alased küsimused e-kaubanduses. Zahhar Kirillov – IT õppejõud Mainori Kõrgkoolis, e-poodide Nodi.ee ja Interbauen.ee asutajaVõtmetrendid e-kaubamajast ostetud kaupade kohaletoimetamise valikutes. Mati Kaaver - DPD Eesti AS Lõuna-Eesti müügijuhtE-poe logistilised võimalused. Rein Rohtla - AS Eesti Post müügijuhtSmartpost - nutikas lahendus. Risto Eelmaa – Itella SmartPOST OÜ tegevjuht RegistreerimineMärtsis soodushinnaga osalemistasu 60 €. Aprillis hind 80 €Hinna sees seminari materjalid, kohv ja suupisted.Registreerimine kuni 15.04.2011Osalemiseks täida registreerimisvorm või saada osalemissoov e-posti aadressile sirja.maekivi@e-kaubanduseliit.ee või helista 5567 8201 (Sirja Mäekivi).Lisainfo:

  • Seminari esinejate osas võib tulla täiendavaid muudatusi
  • Seminari orienteeruv toimumisaeg 9.45 - 15.00

Kohtumiseni!

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega