Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Smaily meiliturunduse platvorm vastab rahvusvaheliselt tunnustatud turvanõuetele

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Esmaspäeval, 23. augustil tunnustati Smaily meiliturunduse platvormi ISO/IEC:27001:2013 sertifikaadiga, mis tunnistab, et Smaily pakub maailma tasemel turvalisust ning platvormi klientide andmed on kaitstud vastavalt nõuetele. 

ISO sertifikaadiga on tõendatud, et Smaily on kaitstud võimalike küberrünnakute eest, andmeturberiskid on maandatud ja ennetatud ning ka klientide andmekaitse on kindlustatud. See teeb Smailyst ühe turvalisema platvormi kus oma klientide andmeid hoiustada ja mida meiliturunduseks kasutada. 

ISO27001:2013 on rahvusvaheline standard, mille rakendamine loob stabiilse raamistiku andmeturbe haldamiseks, tuvastades olemasolevad andmeturberiskid ja nähes ette vajalikud meetmed nende ennetamiseks ja nende mõju vähendamiseks tulevikus. ISO 27001 standardit võib rakendada mis tahes suuruses organisatsioonis ja see on eriti oluline neis sektorites, kus töödeldakse tundlikke ja kriitilisi kliendiandmeid.  

Smaily on meiliturundusliider Eestis ning esirinnas ka Baltikumis ja Skandinaavias. Smaily klientide hulka kuuluvad Eesti kõigi valdkondade suurimad tegijad hulgimüügist, kindlustus-, turva-, kirjastus- ja telekommunikatsiooni ettevõteteni. 

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega