Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Pakkumised

Soodsad e-kaubanduse uuringud tudengitelt

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Eestis käivitus uus veebiplatvorm tuduuring.ee, kus ettevõtetel on võimalik saada soodsalt põhjalik turu- ja tabijauuring ülikooli lõpetavatelt tudengitelt. Ettevõtted saavad platvormil tudengeid motiveerida oma ideed valima sümboolse stipendiumiga, mille tudengid saavad kätte kui valivad ja kaitsevad oma lõputöö soovitud teemal.

Platvorm on heaks võimaluseks e-kaubanduses tegutsevatele väikeettevõtetele, kelle jaoks agentuuride turu-uuringute tasud on liialt suured. Lõputöö raames on tudengitel võimalik teha põhjalik teaduspõhine uuring näiteks tarbijaharjumuste, turu suuruse ja eripärade või potensiaalsete uute ärisuundade kohta. Loodud platvorm koondab kõikide kõrgkoolide ja erialade tudengeid erinevatel õppeastmetel.

Rohkem infot aadressil https://tuduuring.ee

Pikemalt on võimalik platvormi kohta lugeda Geenius portaalis: https://raha.geenius.ee/rubriik/uudis/eestis-kaivitus-uus-teenus-mille-kaudu-saab-tudeng-loputooga-raha-teenida/

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega