Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Koolitused

Tartu Kutsehariduskeskuses alustab e-kaubanduse spetsialisti erialal esimene õppegrupp

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Seoses uue õppekavaga ootame E-kaubanduse Liidu liikmeid ja valdkonna eksperte lektoriks - tule jaga oma kogemusi ja teadmisi!


Parim õpe on praktiline õpe. Selleks vajamegi ka teie abi, et koolist saadav oleks ajakohane ning hõlmaks võimalikult palju näiteid parimatest praktikatest. Seda nii sisuhalduse kui logistikalahenduste, maksevõimaluste kui kliendisuhtluse poole pealt.

Samuti on ettevõttel võimalik saata alustavaid töötajaid õppima, et nad saaksid laia teadmise e-kaubanduse toimimisest. Õppega alustame oktoobri kuus ning õpe kestab 1 aasta.

E-kaubanduse spetsialistiks saab õppida töökohapõhises õppes, mis tähendab et 2/3 õppest toimub praktikana töökohal ning vaid 1/3 ulatuses toimub teooriatunde koolis. Õppetöö on korraldatud õppesessioonidena (kord kuus neljapäev-laupäev), mis võimaldab paremini tööd ja õppimist ühildada ning ka kaugemalt õppes osaleda.

Kutseõppes osalejatele hüvitatakse transporidukulu kooli ning samuti on õppesessioonide ajal võimalik majutuda õpilaskodus. Samuti maksab kool atud õppevormis töökohapoolsetele juhendajatele juhendamistasu. Avaldusi e-kaubanduse spetsialisti õppegruppi võtame vastu kuni 22. septembrini.

Lisainfot leiad kooli kodulehelt: VAATA SIIAKontaktisik:

Sigrid Tani

sigrid.tani@khk.ee
Tel 58 835 111

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega