Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Pakkumised

Tasuta õigusnõustamine liikmele

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

E-kaubanduse Liit ja õigusbüroo Fondia Baltic pakuvad liidu liikmetele kuni 2019.a. lõpuni ühekordset 1h tasuta suulist konsultatsiooni nii e-kaubandust puudutavates kui muudes äritegevusega kaasnevates peamistes õigusküsimustes.

Näiteks kui teil tekkinud keerukamad olukorrad seoses kliendi pretensioonidega või taganemisõigusega, küsimused tarne-, koostöö või muude lepingute kohta või hoopis seoses töösuhete, reklaaminõuete, kaubamärkide, andmekaitse või näiteks ühinguõiguslike juriidiliste küsimustega, siis on Fondia Eesti esinduse spetsialistid 1h teie käsutuses täiesti tasuta.

Kui arutatud teemad vajavad põhjalikumat süvenemist või dokumentatsiooni koostamist või juba varasemalt tasuta konsultatsiooni võimalust kasutanud liidu liige pöördub muu õigusküsimusega Fondia poole, siis edasine nõustamine ja selle tasu lepitakse olenevalt töömahust eraldi kokku.

Tasuta konsultatsiooni aja kokkuleppimiseks või täpsustavate küsimuste korral, palume pöörduda E-kaubanduse Liidu partnerjuristi ja Fondia Baltic senior counsel’i Katrin Peskov-Kähkönen poole, Katrin.Peskov-Kahkonen@fondia.ee.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega