Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Koolitused

04.aprillil Tallinnas EKSPORDI teemaline lühiseminar

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Hea e-kaupleja!

Oled oodatud osalema EKSPORDI teemalisele seminarile. 4. APRILLil kell 15.00-18.00 (orienteeruv lõpp)TALLINNAS Toompuiestee 23 Von Stackelbergi Hotelli konverentsikeskuses Karoline ruumisSeminar sisaldab osalemist, kohvipausi ja materjale.  

Seminari hind ühele osalejale 30 EUR   Tähelepanu: kohtade arv on piiratud! SEMINARIL KAVAS:

  1. E-kaubandus ja maksud laienemisel välisriikidesse (arutelu/praktiline näide) – advokaat Marko Saaga.    Millal tekib e-kaubanduses püsiv tegevuskoht välisriigis ning kuidas arvutada välja välisriigis maksustamisele kuuluvat kasumit?b.    Elektrooniliste teenuste maksustamine käibemaksuga.
  2. Äriühingu või filiaali asutamine välisriigis (arutelu/praktiline näide) – advokaat Anne Veerpalua.    Mis on vahe ja kuidas otsustada, kas luua eraldiseisev keha või registreerida vaid käsi välismaal?
  3. E-kaubandusega seotud lepingute sõlmimine välisriigi partneriga (arutelu/praktiline näide) – advokaat Triin Tuulika.

Mida tuleb teada kohaldatava õiguse ja kohtualluvuse valikul? b.    Näpunäiteid riskide maandamiseks rahvusvaheliste veo- ja distributsioonilepingute sõlmimisel

Praktilisi näiteid toob Anni Talts Living.ee e-poe näitel Soome turule sisenemisest.

REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD.Lisainfo ja küsimused: Sirja Mäekivi gsm. 5567 8201sirja.maekivi@e-kaubanduseliit.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega