Uus koostööpartner- "Elkdata OÜ/Veebimajutus.ee"

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab ligi 400 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät 
- Author  
Tegevujuht

Eesti E-kaubanduse Liit ja Elkdata OÜ / Veebimajutus.ee sõlmisid omavahel koostööleppe.Elkdata OÜ pakub kõikidele Liidu praegustele ja tulevastele liikmetele virtuaalserveripakette normaalhinnast -25% soodsamalt.Täpsem info pakettide kohta: www.veebimajutus.ee/virtuaalserverElkdata OÜ on tegutsenud serveriteenuste alal alates 1998. aastast ning eelkõige keskendunud paindlike täislahenduste pakkumisele:* virtuaalserverite rent;* privaatserverite rent;* domeenide registreerimine.Lisainfo ettevõtte kohta: http://www.veebimajutus.ee/firmastVeebimajutus.ee on Eesti E-kaubanduse Liidu liige.

veebimajutusee_logo

Lisainfo ja kontakt:Margus MerilaiElkdata OÜtel. 6835 188margus@elkdata.eewww.veebimajutus.eeSirja MäekiviEesti E-kaubanduse Liitgsm. 5567 8201sirja.maekivi@e-kaubanduseliit.eewww.e-kaubanduseliit.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega