Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Statistika ja e-uuringud

Vasta e-kaubanduse kasutamise tarbijauuringule!

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

E-kaubanduse Liit viib kolmandat aastat läbi tarbija e-kaubanduse kasutamise uuringut, mille eesmärk on välja selgitada Eesti tarbija eelistused internetist ostmisel ja mitteostmise põhjused.

Uuring viiakse läbi kvantitatiivsel meetodil ankeetküsitluse kujul internetis ja valimi suuruseks 0n 1000 inimest vanuses 16-74 eluaastat. Kogutavaid andmeid kasutame üldistatud kujul, küsimustikule vastamine on anonüümne ning vastajatele ei lubata auhindu ega stiimuleid küsitlusele vastamise eest.

Küsimustik on vastamiseks aktiivne 31. oktoobrini, tulemused avaldame E-kaubanduse Liidu kodulehel peale küsitlusperioodi lõppu.

Anna oma panus ja aita saada adekvaatne pilt Eesti e-kaubandusest tarbija vaatenurgast. Vastamisele kulub umbes 10 minutit ning eriti suure heateo teed, kui jagad uuringut klientidele, koostööpartneritele ja sõpradele.

Küsitlusele saad vastata siin, jagamiseks kasuta julgelt lühilinki: goo.gl/w5LwFQ

Tutvu 2016. a. uuringu lühiraportiga: E-kaubanduse kasutamise tarbijauuring 2016


Täname ette abi eest!

Lisainfo:


Signe Kõiv
Juhatuse esimees
Eesti E-kaubanduse Liit
https://e-kaubanduseliit.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega