Liidu liige
Ilu ja tervis

Tradehouse.ee

Tradehouse Ilukaubamaja on 2002. aastal asutatud ilutoodete maaletooja ja edasimüüja. Eesmärgiks professionaalsete juuksehooldusvahendite, kosmeetika, tarvikute ja salongisisustuse jaemüük tavatarbijatele ning turustamine juuksuri- ja ilusalongidele. Lisaks kauplustele ja e-poele pakub Tradehouse kliendile ka konverentsi ja koolitusvõimalusi. Konverentsi- ja koolituskeskus kujutab endast multifunktsionaalset keskust, kus pakutakse erinevaid toote- ja erialakoolitusi nii professionaalidele kui ka teistele huvilistele. Samuti pakutakse baaskursusi, mille läbimine võimaldab koheselt alustada tööd iluteenindajana. Kõik koolitused toimuvad oma ala professionaalide käe all.

Lisaks on kõikidel soovijatel võimalik meie koolituskeskuse ruume ka rentida.

Keskuse ruumid on multifunktsionaalsed ja kiiresti ümberkohandatavad, mistõttu sobivad need ideaalselt erinevateks koolitusteks, seminarideks ja muudeks üritusteks. Samuti on üks meie renditavatest pindadest Black Box fotostuudio koos valgustehnika ja eraldi jumestus/soengu tegemise ruumiga.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega