Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Eesti e-kaubanduse Liidu 5.sünnipäev!

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Eesti e-kaubanduse Liidul täitub 5.08 5 aastat tegutsemist e-kaubandusega tegelevaid ettevõtteid koondava organisatsioonina.

Sel puhul korraldame 15.augustil algusega kell 16.00 ühe vahva merereisi kaljasel Hoppet  ning jätkame lustaka koosviibimisega kell 19.00 Kalevi Jahtklubi Restos.

Merereis algab Admiraliteedi basseini äärest (restorani Admiral kõrval) ning viib meid Piritale, Kalevi Jahtklubi restosse. Soovitan tulla ilma autota või jätta autod kesklinna. Sünnipäevale kohaselt kosutame end maitsvate söökidega ning võtame sünnipäevalapse terviseks ka mõne napsu! Jahtklubist tagasi linna saab tervislikult jalgsi, taksoga või kui kellaaeg sobib, siis ka bussiga.

Oled oodatud koos sõbra, kaaslase ja kolleegiga!

Iga osaleja sümboolne osalemistasu 20 eur-i.

Registreeruda saab siin.

Täpsem info

Merle Kangur

50 24 706

merle@e-kaubanduseliit.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega