Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Saavutused

E-kaubanduse Liidul uus juhatus

March 1, 2022

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Eesti E-kaubanduse Liidu üldkogu valis 19. veebruaril liidule kaheks aastaks uue juhatuse. 13 liikmelise juhatuse volitused kehtivad kuni 2022. aasta alguseni.

Eile valitud juhatusse kuuluvad Mait Mäesalu (Coop Eesti), Art Lukas (Maksekeskus), Taavi Rajur (Hobby Hall Group), Peep Kuld (On24), Teet Torim (BoostMe), Silver Hage (Astri Group), Kaire Koik (Klick Eesti), Merle Leemet (Breden Kids), Sven Purru (Furgner), Margot Heinsalu (DPD Eesti), Martin Lond (Finest Media), Risto Eelmaa (Itella Smartpost) ning Gunnar Obolenski (VisionCraft).

Juhatuse esimehena jätkab Mait Mäesalu ja aseesimehena Art Lukas. E-kaubanduse liidu tegevjuhi Tõnu Vääti sõnul keskendub valitud juhatus sel aastal e-ostlemisega seotud kompetentside kasvatamisele ja koostööle riigi ning teiste asutustega.

„Arvestades e-ostmise kasvutrendi on liidu tegevuse üheks eesmärgiks oma liikmete ehk e-kaupmeeste järjepidev kompetentside kasvatamine. Ostjate jaoks tähendab see mugavamat ostukogemust, kindlustustunnet kodumaiste e-poodide suhtes ning tarne-ja maksetingimusi, mis on kooskõlas heade tavade ja seadusandlusega. Samuti jätkab liit tihedat koostööd valitsusasutustega, et töötada üheskoos e-kaubanduse statistika kogumise, seadusandluse ja piiriüleste e-ostude maksustamisega,“ kommenteeris Väät.

E-kaubanduse Liit on 2008. aaastal loodud Eesti e-kauplejaid ühendav katusorganisatsioon.

Tänaseks on E-kaubanduse liidul 268 aktiivset liiget üle Eesti ja 113 usaldusmärgise “Turvaline ostukoht” kandjat.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega