Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

E-kaubanduse Liit ja SmartPOST loovad uue müügikanali Eesti internetipoodidele

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

SmartPOST loob koostöös Eesti E-kaubanduse Liiduga uue müügikanali Eesti internetipoodidele. Uueks müügikanaliks on kvaliteetne, tasuta jagatav paberist kataloog, milles on saadaval Eesti e-poodide kaubad.Paberist kataloog luuakse sest:

  • Inimesed soovivad osta paberkataloogide abil. Eestis müüakse paberkataloogide abil rohkem kaupu kui otse internetipoodidest . Paberkataloogidest otsitakse sobivad kaubad ning tellimus tehakse internetis veebipoes.
  • Kataloogidest osta soovijatel jääb võimalusi vähemaks. Eestis on mitu kataloogikaubamaja oma tegevuse lõpetanud või lõpetamas. See tähendab, et inimestel, kellele meeldib kataloogide abil kaupu osta, on valik oluliselt väiksem..
  • Soovime tuua kataloogide kaudu osta soovivad kliendid meie kõigi internetipoodidesse . Loodav kataloog täidab osaliselt suurte kataloogikaubamajade lahkumise järel tekkivat tühimikku ja pakume selle kataloogiga uusi võimalusi.
  • E-kaubanduse Liit ja SmartPOST aitavad internetipoodide jõud ühendada.

Iga pood ei saa ei saa omaette paberkataloogi luua, ühiste jõududega luuakse kataloog SmartSHOPDetailsem info loodava kataloogi kohta on siin www.smartpost.ee/smartshop

Lisainfo:SmartPOSTVitali Vorobjovvitali@smartpost.ee43 54 540

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega