Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Milliseid teenusepakkujaid soovitavad Eesti E-kaubanduse Liidu liikmed?

June 30, 2022

Tõnu Väät
- Author  
Tegevjuht

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu VäätTõnu Väät
Tõnu Väät
Tõnu Väät
Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht
Tegevjuht

Soovitusindeks on teaduslikult väljaarvutatud number, mis arvestab arvutusel soovitajaid, mittesoovitajaid ja neutraalseid vastuseid. Küsisime maikuus enda liikmetelt nendele e-kaubanduse tugiteenuseid osutavate ettevõtete kohta tagasisidet ja kas nad antud teenusepakkujaid ka teistele soovitaksid? Kokku vastas ca 60 ettevõtet. Toome välja ettevõtted, keda teistest rohkem hinnati, kellele anti enim hääli.

Näiteks arendajatest tasub välja tuua Magentopood ja Net Group, kes ei saanud mitte ühtegi “mittesoovitajat” ja Zaproo, kes sai soovitusindeksiks suisa 100%. Kuigi, tõsi, olid ainult mõned ettevõtted, kes nende poolt hääletasid, kuid märkimist väärib, et kõik hindasid 10 palli skaalal 10ga. Seega, ilmselt on põhjust rahuloluks! Iseäranis palju ehk kõik vastanutest andsid hinnanguid ka logistika partneritele. Ca 85% vastanutest hindas Omnivat ja DPD`d väga kõrgelt, vaid alla 20% vastanutest andis alla 5 punkti 10st. See-eest sai logistikafirmadest ülekaalukalt parima tagasiside Smartpost. 93% vastanutest hindas Smartposti tööd väga heaks! Makselahenduste pakkujatest ületas kõiki Montonio, keda hinnati 97% ulatuses väga heaks, vaid 1 hindaja andis alla 5 punkti 10st, enamus maksimumilähedased.

Kindlasti on ettevõtete, kes kasutavad teenuseid, tagasisidel väärtust, millega tasub arvestada uue partneri/teenusepakkuja otsingul. Soovitame alati küsida 2-3 pakkumist ning otsus teha enda sisetunde järgi. Lisaks hinnale on alati tähtis järelteenindus, kiirus, paindlikkus ja jätkusuutlikkus.

 

Tõnu Väät

Eesti E-kaubanduse Liit

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega