Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Määratlemata

Pildimeenutus e-kaubanduse müügi- ja turundusseminarilt

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Teist aastat järjest toimus E-kaubanduse Liidu eestvedamisel turundusseminar e-kauplejatele, mis koondas ligi 140 asjahuvilist 22. septembril Viimsi Kinno. Märksõnad, mis e-kauplejatel vere soontes kiiremini voolama pani, olid: kasutajakogemus, sotsiaalmeedia, Google, AI (artificial intelligence), analüütika.

Häid e-kauplejaid mahub palju ühte seminariruumi!


Seminari esimeses blokis läbisime koos Timo Porvaliga Laviist 9-sammulise teekonna kliendi ajusagaratesse, saime osa Boost Yourselfi lennukast stardist sotsiaalmeedia vahendusel ja kuulasime ammulisui Indrek Vainu ettekannet CartSkilli vallutustest tehisintellektide maailmas.

Peale kosutavat kohvipausi jätkus seminar Oscar Rõõmu eestvedamisel Google ainetel ning Taavi Raidma Convertalist tutvustas mobiilse e-kaubanduse võidukäike.


Kuna turundajad on alati valmis eksperimenteerima ja võtma vastu uusi väljakutseid, aitas vaimu erksana ning keha nõtkena hoida  kõhutantsija Maris El Shams. Üks uus oskus päevas kulub alati marjaks ära!

Seminari täpp i-le oli ConversionXL tegevjuhi Viljo Vabriti töötuba, kus 3 tunni jooksul häälestasime end veebiäri müüke kasvatama läbi analüütika peennüansside. Kogu saal nohistas hoogsalt kaasa vihtuda ja ekraanide valguses välgatasid vaid õpihimust põlevad silmad.


Kuna kohapeal olijad nägid seminari lõpus välja rõõsad ja rõõmsad, ärgitasime jagama tagasisidet saadud teadmiste kohta. Suur oli rõõm, kui kogemusi jagas tervelt 61 osalejat ehk 47% seminaril viibijatest. Täitsa sõnatuks võttis, et 100% tagasisidele vastajatest pidas seminari väga kasulikuks või pigem kasulikuks. Nagu vau! :)

Tagasiside täitmisele kulutatud aega premeerisime loosirattaga, kus fortuuna lennutas ühe osaleja liidu järgmisele, e-kaubanduse arendusseminarile 17. novembril. Juhatuse koosolekul naeratas loosiõnn Kristina Kavakule Knots12 Holding OÜ-st. Vali aplaus ja õnnesoovid!

E-kaubanduse Liidu poolt kniks ja kummardus kõigile osalejatele, esinejatele ja toetajatele ning kalendrisse võib kindla käega märkida järgmise e-kaubanduse turundusseminari toimumisaja: 20. september 2017.

Kõik e-kauplejad on oodatud oma uusi teadmisi rakendama E-smaspäeval, mis toimub juba kuu aja pärast, 14. novembril.

Seniks järgmiste kohtumisteni


Signe Kõiv
Juhatuse esimees
Eesti E-kaubanduse Liit
info@e-kaubanduseliit.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega