Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Meedia

DPD laiendas pakiautomaatide võrgustikku maakondades

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

DPD laiendas oma pakiautomaatide võrgustikku maakondades, lisades hiljuti 27 pakiautomaati.

Sügisel lisatakse veel viis automaati ning alustatakse tihedamalt kasutatavate pakiautomaatide laiendamisega, et need korraga rohkem pakke vastu võtta suudaksid.

„Uute pakiautomaatide asukohtade osas lähtusime ikka peamiselt sellest, kus vajadus oli kõige suurem ja millisest piirkonnast inimesed meile ka märku andsid, et neil oleks hädasti pakiautomaati tarvis,“ selgitas DPD Eesti tegevjuht Remo Kirss.
„Seega said pakiautomaadid nüüd mitmed asulad ja piirkonnad, kus varem automaate oli vähe või need üldse puudusid.“

Suve jooksul sai suuremate keskuste kõrval pakiautomaadi teiste hulgas Väike-Maarja, Suure-Jaani, Mustla, Mustvee, Kiviõli, Kehra, Imavere, Vändra, Tõrva, Ülenurme jt.

Eestis omab DPD nüüdseks ligi 150 Pickup punkti, millest 101 on pakiautomaadid (aasta lõpuks 106), 8 Cleveroni pakirobotid ning ülejäänud Pickup pakipoed. DPD laiendab jõuliselt oma võrgustikku ka Lätis ja Leedus, kus lisandub aasta jooksul 65 pakiautomaati.

Kogu Baltikumis olevate DPD pakiautomaatide arv tõuseb sellega ligi 300 masinani ning koos DPD Pickup võrgustikuga liitunud pakipoodide ja Cleveroni pakirobotitega on DPD Pickup punkte siis Baltikumis kokku ligi 500.

DPD grupi tellitud viimase uuringu järgi kasutavad Eesti elanikud teiste teenustega võrreldes kõige rohkem just pakiautomaate (80% küsitletutest), Läti elanikud eelistavad praegu veel tellida esmalt pakke koduaadressile ning seejärel pakiautomaati (45% küsitletutest) ning leedulastest tellib oma saadetised pakiautomaati 42% e-ostlejatest

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega