Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Sinu ideaalne maandumisleht aastaks 2021

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Kas teadsid, et meiliturundus on üks efektiivsemaid ja suurima tootlikkusega turunduskanaleid?

WBR Digital poolt läbi viidud uuringu kohaselt on 81% turundajatest leidnud, et meiliturundus aitab oluliselt tõsta uute klientide leidmise ja hoidmise määra. Nüüd, kui 85% turunduse e-kirjadest tõepoolest ka klientide meilipostkastidesse jõuavad, on silmatorkava ja asjakohase turunduskampaania püsti panemine eriti oluline. Idee pole ju lihtsalt e-kirju saata, vaid adressaate ka ostu sooritama veenda, räägib Smaily turundusjuht Tanel Rand.

Sellel aastal tasub võtta eesmärgiks lisada oma turundusmeilidele ka maandumisleht.

Maandumisleht aitab enamate müügivihjete ja potentsiaalsete klientideni jõuda ning pakub enam võimalusi oma publikut konkreetsetele tegevustele suunata. Maandumislehe näol on tegu eraldiseisva veebilehega, kuhu külastajad satuvad pärast sinu poolt määratud lingil või nupul klikkimist. Leht on spetsiaalselt turundus- või reklaamikampaania jaoks loodud.

Selle eesmärk on prospekte konkreetse toote, teenuse või pakkumise juurde suunata ning veenda neid teatud tegevust läbi viima. Ideaalsel juhul toob hästi üles ehitatud maandumisleht külastajaid sinu veebilehele, parandab SEO-d ja aitab müügivihjetel reaalseteks klientideks muutuda. Kõik maandumislehed ei too aga samu tulemusi.

Et lehest maksimum võtta, pead oma maandumislehte optimeerima. Seekord anname sulle mõned näpunäited, mille abil efektiivne maandumisleht püsti panna ja enda meiliturunduse kampaaniate tulemusi seeläbi kasvatada. Nüüd aga nippide juurde!

Lihtsuses peitub võlu

Salesforce andmetel tõusis ühe tervisele ja spordile suunatud veebilehe konversioonimäär 20%, kui nad oma maandumislehe lihtsamaks muutsid.See tähendab, et on aeg kustutada kõik üleliigsed disainielemendid, mis lehte vaid tarbetult koormavad. Puhas ja lihtne kujundus aitab lehe külastajatel vähese vaevaga CTA nupu (call-to-action - tegevusele suunav nupp) leida, mis peaks sinu lehe põhifookus olema.

Heaks näiteks on veebipõhiseid graafilise disaini kursusi pakkuv veebileht, kes pärast maandumislehe lühendamist oma klikkimiste arvu 25% ja liitujate arvu 13% suurendas. Vähem on rohkem, seega kaota lehelt kogu info, lingid, pildid ja muud visuaalid, mis lehte vaid mõttetult koormavad. Codeacademy toob hea näite maandumislehest, mis annab väheste sõnadega edasi suure sõnumi.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega