Liidu liige
Ilu ja tervis

Lineashop.ee

Linea Shop on saanud alguse kahe õe armastusest enda juuste jaoks parimate toodete vastu, kui avastati Linea Natura tooted ning kogeti esmakordselt vau-efekti igapäevases juuksehoolduses. Linea Shopi sooviks ja eesmärgiks on pakkuda looduslikke ja võimalikult puhtaid juuste- ja nahahooldustooteid. Lisaks puhtusele peame aga ka oluliseks, et tooted tõeliselt enda eesmärki täidaksid. Kõik meie tooted on 100% toodetud Itaalias ja ainult Euroopa parimate standardite järgi. Meie Linea Shopis usume, et kõik juhtub põhjusega ja õiged inimesed ning sündmused toimuvad sundimata. Nii on tänaseks meieni tee leidnud lisaks Linea Natura juuksetoodete peretootjatele veel kaks Itaalia perefirmat – Linea MammaBaby looduslikud nahahooldustooted ja Feminae innovaatilised näohooldustooted.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega