Liidu liige
B2B e-poed ja teenused

Hona.marketing

     

Osutan e-poodidele turunduse automatiseerimise teenuseid. Näiteks Abandoned Cart emailide automatiseerimine, töö kliendiandmetega, õigete tööriistade valik (ja palju muud). Teen kõike, et suurendada e-poodide tulu läbi     automatiseerimise.
     
Turunduse automatiseemisega hakkasin tegelema 2017 aastal Boltis (siis Taxify). Võite mind teada "Eva from Bolt Food" nime all.
     
Alates 2022 pakun turunduse automatiseerimist teenusena ning 2024 aastal keskendume just e-poodidele ning meeskonna laiendamisele.
     
Muuhulgas töötan/töötasin ettevõtetega nagu MeetFrank, CityBee, Forus ning ka mõne Eesti e-kaubanduse liidu liikmega.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega