Liidu liige
Logistika

Logistikapluss.ee

     

🌟 Tere, Eesti E-Kaubanduse Liidu liikmed! 🌟
Oleme Logistika Pluss - Teie võimalik logistika- ja tarneahela partner! 🚛      
🔹 Kes?
Oleme pühendunud logistikaettevõte, mis pakub terviklikke lahendusi teie e-kaubanduse vajadustele.   
🔹 Miks?
Meie tugevus peitub paindlikkuses ja kohandatud lahendustes. Oluliseks peame tarnekindlust ja -täpsust. Otsite innovaatilisi ja kulutõhusaid logistikalahendusi? Logistika Pluss on siin, et aidata teie e-kaubanduse äril kasvada ja areneda.
🔹 Koostöö E-Kaubanduse osapooltega
Meie senine kogemus e-kaubanduse logistikas aitab meil mõista Teie unikaalseid väljakutseid. Seepärast on meie eesmärk pakkuda lahendusi, mis mitte ainult ei toeta Teie hetkevajadusi, vaid aitavad kaasa ka pikaajalisele edule.     
Oleme uhked oma seniste partnerluste üle erinevate e-kaubanduse ettevõtetega, mis on aidanud neil saavutada suuremat efektiivsust ja kõrget klientide rahulolu.    
📞 Kui soovite rohkem teada saada või arutada, kuidas Logistika Pluss saab Teie ettevõtet aidata, võtke meiega julgelt ühendust.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega