Liidu liige
Ilu ja tervis

Sinuteek.ee

Sinuteek Tervisepood on loodud eesmärgiga olla koos Teiega iga päev. Oleme pikaajalise kogemusega Eesti ettevõte, mille moodustas noor, edumeelne, professionaalne ja entusiastlik meeskond. Peame oma suurimaks ülesandeks hoolitsemist Teie vajaduste ja heaolu eest, hindame kõrgelt meile antud usaldust ja austame iga klienti.

Sinuteek Tervisepoes ostlemine on ohutu ning privaatne. Võimalik on tellida tooteid, mille ostmine füüsilises poes võib tekitada piinlikkushetki ning pakume võimalust gripihooajal pikad järjekorrad vahele jätta ja kodust lahkumata saada kõik tervise, heaolu ja ilu jaoks.

Sinuteek tervisepoest leiate tooteid järgnevatest kategooriatest:

Vitamiinid, mineraalained, toidulisandid

Kosmeetika

Toit ja eritoit sh diabeetikutele ja erinevate talumatustega inimestele

Lastekaubad

Hügieen

Seksuaaltervis ja uroloogia

Garanteerime, et kõik kaubad on kvaliteetsed ja 100% originaalsed. Pakume mugavat TASUTA kohaletoimetamist alates 10 eur ostust, madalaid hindu ja suurepärast teenindust.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega